O nás

Zabýváme se výukou jízdy na koni, pořádáním jezdeckých táborů, výletů pro děti, parkurovým a drezurním ježděním.

Stáj Moncheri se nachází v obci Hnojník, v krásné oblasti v blízkosti pohoří Beskyd. Návštěvníky tato lokalita upoutá především svým klidem, tichem a všudy přítomnou zelení.

Stáj byla založena teprve roku 2000. Je tedy poměrně mladá, což odpovídá stavu celého hospodářství.

V areálu najdete obytnou budovu, restauraci s terasou a venkovním altánem, budovu přestavěné bývalé stáje, která nyní slouží v období letních táborů pro ubytování dětí, během roku pak k různým akcím jako jsou ping-pongové turnaje, huberty apod.

A nakonec nynější stáj, ve které se nachází 8 prostorných boxů.

Součástí areálu je také písková jízdárna 25 x 60, malá travnatá jízdárna a výběh pro koně.

Náš tým

Manželé Nalewajkovi

Majitelé stáje. Starají se o chod stáje, restaurace a ranče. Veškeré informace o letních táboréch a výletech Vám  zodpoví paní Namewajková.

Monika Nalewajková

Je nyní především maminkou malého Matýska a Jakuba, které při návštěvě Moncheri rozhodně nepřehlédnete. Stará se o to, aby bylo pro návštěvníky zajištěno občerstvení, bylo všude čisto a útulno, zaskočí za barem, nebo vodí děti na koni či poníkovi.

Honza Nalewajka

Syn manželů Nalewajkových. Na Moncheri se stará o opravy, úpravy a technické záležitosti. Samozřejmě je účastníkem všeho běžného dění, jako ostatně všichni – závody, tábory, akce, stání za i před barem 🙂