Naši koně

Meggi

... se narodila 2016, ihned po jejím příjezdu k nám v roce 2018 si získala své velké místo v srdíčku našich táborníků a dokonce jim šéfuje 🙂 Krásně vede svého vodiče a užívá si procházky v přírodě.

Krek

... narozený v roce 2013. Přivezl se stejně jako Azték a je to velmi klidný koník. Na jízdárně je ale velmi energický a lehce ovladatelný, čili perfektní pro děti, které začínají. Jeho předností jsou vyjížďky, kde se ničeho nebojí a je naprostý flegmatik.

Elegán

... narozen 2004, je mladý, velmi nadějný a perspektivní koník. Byl stájí Moncheri zakoupen jako čistě kůň se sportovními vlohy v necelých třech letech. Poté jsme jej připravovali, obsedali a nyní už má Elegán našlápnuto na slibnou kariéru. Je moc hodný, přjemný pod sedlem a velmi učenlivý.

Azték

... narozený 30. 4. 2013. Na svůj věk je to velmi šikovný a učenlivý koník. Azték má velký potenciál a krásný styl skoku. První co návštěvníky zaujme je jeho krásná barva a roztomilý kukuč.

Boris

... narozen: 1996 po Těberda po Liveň a otec Trost am, hnědák Borisek je původem z Ruska a na Moncheri se dostal šťastnou náhodou. Je 100% neprodatelný, jelikož jeho kvality jsou neocenitelné. Působí jako skvělý skokan, umí krásně zašlapat drezury, je to učitel, spolehlivý v terénu, velmi hodný. Přenesl již mnoho členů přes ZZVJ (zkouška základního výcviku jezdce), veřejné tréninky i oficiální závody. Velmi rád a velmi stylově skáče.

Alfa

... narozena 1999, tmavá, vysoká, mohutná klisna. Jako úplně mladá závodila v Rakousku pod René Olšákem, poté byla zakoupena stájí Moncheri. Zde působí jako skvělý kůň pro skokový sport, učení dětí a trénink členů i jako kůň pro hosty. Je hodná, neubližná, trochu tvrdohlavá, ale má velké srdce. Nepřekonatelná v soutěži mini-maxi, kterou již pětkrát vyhrála a jednou byla druhá. Její rekord je 180 cm.